| Oprysk krzewów ozdobnych |
| 11.07.2016. | |
|
Dnia 12 lipca (wtorek) 2016 opryskowi przeciw szkodnikom poddane zostaną krzewy ozdobne znajdujące się na terenie Wspólnoty. Wykonanie oprysku w tym terminie jest konieczne dla zabezpieczenia roślin przed pasożytami. Środek stosowany do oprysku jest bezpieczny dla zwierząt i dla ludzi ale w celach profilaktycznych prosimy o zwrócenie uwagi aby dzieci nie podchodziły do osób wykonujących oprysk ani nie zrywały roślin ozdobnych (liści, kwiatów). W przypadku wystąpienia opadów deszczu oprysk zostanie wykonany w najbliższym bezdeszczowym dniu. (-) administracja WM
|