| Fontanna po naprawie - 2016 |
| 04.07.2016. | |
|
Dnia 02 lipca b.r. (sobota), po zakończonej naprawie (obejmującej wymianę okładziny dna) uruchomiona została fontanna. Jak co roku, zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców i opiekunów o zwracanie uwagi na to co robią dzieci i powstrzymywanie ich od takich działań jak: wsypywanie piachu do fontanny czy też wrzucanie wyrwanych z klombów kwiatów, listków itp. Przestrzegamy również przed zabawą w fontannie. Poza tym, że rezultatem takiej zabawy może być zniszczenie (ułamanie) dysz wodnych oraz uszkodzenie oświetlenia fontanny, to bieganie po śliskim kamieniu może zakończyć się groźnym wypadkiem. Dlatego raz jeszcze prosimy o rozwagę, rozsądek oraz prawidłowy nadzór nad dziećmi.
|