|
Informujemy, że rozpoczęliśmy zbieranie wskazań
wodomierzy zainstalowanych w Państwa lokalach.
Spisy liczników należy
dostarczyć do biura Wspólnoty
do dnia 10 lipca 2016 roku
(na formularzu dostarczonym
do Państwa skrzynek lub na dowolnej kartce - z uwzględnieniem informacji
przewidzianych w formularzu).
Spisy te można również pozostawić w skrzynce
zainstalowanej przy biurze lub przesłać
na adres e-mail:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Przypominamy również o obowiązującym regulaminie
rozliczania mediów.
Zgodnie z
§10 Regulaminu „Właścicielom lokali, którzy (…) do dnia 10 lipca (…)
nie podadzą stanów wodomierzy w swoich lokalach, zostanie naliczone
średnie zużycie dla ich lokalu z dwóch ostatnich okresów rozliczeniowych
powiększone o 20%.”.
|