|
Osiedlowe oglądanie meczów - wyniki ankiety |
| Drukuj |
|
|
08.06.2016. |
|
W dniach 02 - 07 czerwca b.r., wśród mieszkańców budynków przy Dzieci Warszawy 25a i 25b, przeprowadziliśmy ankietę dotyczącą wspólnego, osiedlowego oglądania meczów piłki nożnej w ramach EURO 2016.
Oto wyniki tej ankiety:
(a) ankietę wypełniło i dostarczyło do biura - 89 osób
(b) za wspólnym oglądaniem meczów opowiedziało się - 75 osób
(c) przeciw wyświetlaniu meczów na terenie osiedla było - 14 osób
Na pierwszy mecz, z udziałem naszej reprezentacji, zapraszamy w niedzielę 12 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00.
UWAGA: Wspólne, osiedlowe oglądanie meczów będzie możliwe jedynie przy dobrych warunkach atmosferycznych. W przypadku opadów telebim nie będzie rozstawiany.
|